19.01.2018

Спільні покупки: вигідно і просто з інтернет магазином Shafa.cv.ua

Про спільні закупівлі
У чому секрет популярності спільних закупівель? Чому з року в рік кількість тих, хто в них бере участь, тільки зростає? Особливо це зростання стосується взуттєвої продукції. Це пов’язано в першу чергу з тим, що робити колективні закупівлі швидко, зручно, вигідно, надійно.

Що являють собою групи, що займаються закупівлею тих чи інших речей – в нашому випадку взуттєвої продукції? Це люди, які об’єднані однією метою – купити потрібні товари дешево. Сенс такої закупкі- у формуванні одного на всіх замовлення, оплата його і отримання через деякий час в певному місці – зазвичай це центр роздач.

Що відрізняє такі закупівлі від звичайного придбання взуття в інтернет-магазині? У СП є безліч позитивних моментів і відмінностей:
більш доступна ціна;
можливість отримання дуже вигідних знижок від постачальників, що не раз поширюються на звичайних роздрібних покупців взуття. Таким чином, пропозиція купити річ по зовсім вже казкової ціною не виглядає просто рекламним трюком, це часом цілком реальна пропозиція вигідного товару;
доставка – вона більш вигідна, ніж при звичайному замовленні. Це пояснюється тим, що витрати на пересилку і доставку іншим варіантами розділені на всіх учасників колективної спільної покупки, тому в даній схемі діє принцип «чим більше покупців і учасників покупки, тим дешевше обходиться придбання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.